Idea konkursu dedykowanego przedsiębiorczym paniom, mająca na celu wspieranie innowacyjnych biznesowych pomysłów, zrodziła się z inicjatywy samego Alberta Darbovena. Od wielu lat w Niemczech, jak również i w Polsce, wyłaniana jest laureatka konkursu, która otrzymuje nagrodę pieniężną na rozwój zwycięskiego projektu. W konkursie otrzymały wsparcie finansowe projekty z różnych dziedzin nauki, od medycyny po wysoko zaawansowane koncepcje technologiczne. W Polsce konkurs odbywa się co dwa lata. Kolejna, siódma edycja, przewidziana jest na 2018 rok. Nagrodą główną jest 100 000 zł. W Jury konkursu zasiadają znakomite osobistości ze świata nauki, kultury, biznesu i polityki. Wśród nich jest m.in. P. Irena Eris oraz P. Ewa Plucińska.

DARBOVEN IDEE GRANT

Konkurs dla przedsiębiorczych kobiet na innowacyjny pomysł na biznes.

Idee Kaffee Challenge to konkurs dla wszystkich aktywnych, którzy pragną zrealizować sportowe marzenie życia.
Nagroda główna to 30 000 zł na urzeczywistnienie swojego projektu.
Laureatem I edycji konkursu został Tomek Bagrowski, który w ramach zwycięstwa przejechał na rowerze Europę. Dwa lata później, kolejną edycję konkursu wygrał Bartek Mazerki. W ramach wygranej spełnił swoje marzenie i wziął udział w maratonie na Antarktydzie. W roku 2016 swoje sportowe ambicje zrealizowali Beata i Bartek Osior, wzięli oni udział w triatlonie IRONMAN w Malezji.
Konkurs odbywa się w cyklu dwuletnim.

4
rekordy

42 992
Cappuccino

Kawowy rekord świata

To jedyna taka inicjatywa w Polsce, a najprawdopodobniej również na świecie, w której pracownicy firmy pobijają wspólnie kolejne rekordy w ilości zaparzonej kawy. Wydarzenia odbyły się do tej pory pięć razy w 07’, ’09,’11, ’13 i 2015 roku. Podczas ostatniej edycji ustanowiliśmy Światowy Rekord Guinnessa!

Ponad
- 2500 -
wyszkolonych
baristów

Akademia kawy i herbaty

Akademia Kawy i Herbaty J.J. Darboven Poland powstała blisko 15 lat temu. Od tego czasu do dnia dzisiejszego podczas odbywających się w niej seminariów przekazujemy tajniki profesjonalnego przyrządzania kawy i herbaty setkom przyszłych baristów pasjonatów. Doskonalimy również umiejętności osób pracujących już w branży, przeprowadzając szkolenia z zakresu Latte Art. Wszystkie szkolenia prowadzi wykwalifikowany trener i barista Akademi Kawy i Herbaty J. J. Darboven – Dariusz Wasielewski.

Akademia Jeździecka
J.J. Darboven

Wyspecjalizowana w branży kawowej firma J.J. Darboven, łącząc dwie największe pasje jej właściciela- kawę i konie, otwiera dla Was Akademię Jeździecką. Zapraszamy serdecznie do pięknego świata koni, gdzie zrealizujesz jeździecką pasję, a po jeździe odpoczniesz w klubie, delektując się smakiem doskonałej kawy lub herbaty.

NEWSLETTERDołącz do newslettera, aby otrzymywać informacje o najniższych cenach, najświeższych nowościach i okazjach

J. J. DARBOVEN Poland Sp. z o.o.

ul. Stoczniowców 2A, 84-230 Rumia
tel. (58) 671 21 71, fax (58) 671 27 03
info@darboven.pl


NIP: 586-01-66-576, KRS: 0000182486
Sąd Rejonowy w Gdańsku, XVI Wydział Gospodarczy
Kapitał zakładowy: 6 240 154,80zł
Kapitał wpłacony: 6 240 154,80zł